Neelder Veldloop


Uitslag Meinwegcross 2009

Man, Korte Cross (12)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rob Tijdink 1989 Seven Hills Running Team 14:04
2 Herman-Josef Stefes 1985 Mönchengladbacher LG 14:27
3 Joki da Silva 1971 Mönchengladbacher LG 14:28
4 Torben Everszumroden 1981 Mönchengladbacher LG 14:35
5 Lex Sinnige 1992 AV Weert 14:38
6 Andreas Kemprin 1989 Mönchengladbacher LG 15:02
7 Poeuss 1973 Mönchengladbacher LG 15:15
8 Rens van Dongen 1988 Scopias 15:20
9 Nico Ritchi 1967 Swift 15:29
10 Boy Hayen 1982 AVON 15:51
11 Sebastian Anstöss 1988 Mönchengladbacher LG 16:18
12 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 16:29
Vrouw, Korte Cross (6)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renée Tijdink 1991 Caesar 16:18
2 Sabine Zelen 1977 AV Helden 16:31
3 Katja Kanditt 1977 Mönchengladbacher LG 17:48
4 Hannah Hansen 1988 Mönchengladbacher LG 17:58
5 Laura Learmann 1988 Mönchengladbacher LG 18:26
6 Maartje Pleunis 1982 AV Weert 21:04
Mrec, Korte Cross (31)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Remie Huijs 1968 Venlo 16:17
2 Ger Huijs 1959 AV Helden 16:31
3 Roy Babic 1980 Swift 16:32
4 Jan Droesen 1992 Swift 16:38
5 Bas Jonkman 1976 Tegelen 17:02
6 Perry Peeters 1962 Baarlo Lb 17:21
7 Dinand Radstake 1967 Landgraaf 17:25
8 Wil Boots 1956 AV Helden 17:41
9 Peter Wijnands 1960 Swift 17:46
10 Erik Schweitzer 1963 Swift 18:38
11 Wim Droesen 1962 Roermond 19:11
12 Roel Naus 1983 Swift 19:42
13 Leon Jussen 1965 Swift 19:49
14 Pieter Knelissen 1962 Swift 20:02
15 Eric van Mierlo 1966 Roermond 20:06
16 Edgar Schafhausen 1959 Erkelenz 20:12
17 Michel Grijseels 1950 Scopias 20:16
18 Wim Plas 1950 Swalmen 20:23
19 Jeroen van Emmerik 1966 Swift 20:24
20 Huub Gossens 1957 AVON 20:29
21 Leon Puts 1967 Posterholt 20:37
22 Ronald Sinnige 1964 AV Weert 21:09
23 Trevor Homs 1979 Swift 21:12
24 Frank Dronkers 1966 Swift 21:45
25 Menno de Koning 1965 Roermond 21:50
26 Loek Zijlstra 1952 Swift 21:55
27 Marcel Waajen 1970 Swift 22:28
28 Peter Claassen 1948 Hoensbroek 22:43
29 John Morris 1953 Roermond 23:45
30 Luc Sicking 1966 Lopersgroep Deurne 26:02
31 Hans van der Valk 1957 Swift 27:36
Vrec, Korte Cross (10)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 18:45
2 Marian Zonnevijlle 1979 Swift 19:29
3 Jozet Tomassen 1971 AV Heythuysen 20:37
4 Els Willems 1965 Swift 21:29
5 Marga Waucomont-Smits 1964 Echt 21:53
6 Fieke Cammaert 1949 Swift 21:56
7 Annette Janssen 1959 Swift 22:17
8 Arienne Donkers 1965 Roermond 24:34
9 Elies Gisberts 1965 Swift 24:43
10 Thiald van der Meer 1966 Swift 25:11
V35, Korte Cross (2)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Birgitt Brauckmann 1967 Mönchengladbacher LG 16:40
2 Maria van Dinther-Hoogers 1967 Lopersgroep Deurne 17:49
V45, Korte Cross (2)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hannie de Caluwe 1962 Swift 18:21
2 Marjan Schmitz 1960 Swift 22:41
JB, Korte Cross (6)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Niels Aarns 1994 Nijmegen Atletiek 15:08
2 Frank Tijdink 1994 Caesar 15:13
3 Kevin van de Berg 1994 Lopersgroep Deurne 15:28
4 Mike Frijns 1993 Unitas 15:35
5 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 16:11
6 Tom Stelzl 1994 LAZ Mönchengladbach 17:42
Man, Lange Cross (5)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 32:57
2 Jeroen Hommelberg 1981 Swift 33:11
3 Sander Steijvers 1984 Unitas 33:56
4 John van Bussel 1975 Pegasus 34:43
5 Niels Jacobs 1990 HAC 35:46
Mrec, Lange Cross (23)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jeroen Pollen 1971 Reuver 34:28
2 Jan Boonen 1959 Belfeld 37:51
3 Rene Wijnen 1963 't Jasper Sport 38:00
4 Rene Bastiaens 1958 Stein 38:54
5 Rene Broens 1955 Echt 40:07
6 Hans van der Heijden 1969 't Jasper Sport 40:18
7 Ralf Laermann 1958 Erkelenz 41:09
8 Wim Jaspers 0000 't Jasper Sport 43:26
9 Harry Golsteijn 1961 Echt 43:46
10 Lennard Klaoggen 1991 Roermond 44:12
11 Koos van den Berg 1952 Swalmen 44:19
12 Marc van de Berkmortel 1964 Horst 44:23
13 Ronald Langenhuizen 1977 Roermond 45:05
14 Adri Geerts 1956 't Jasper Sport 45:32
15 Jowé Waucomont 1993 Echt 45:35
16 Leon Stals 1965 Haelen 45:43
17 Hay Berden 1949 AV Helden 47:36
18 Henk Giesberts 1962 Roermond 48:11
19 Wilfred Klaassen 1961 Swift 48:19
20 Etienne Hendrickx 1965 Roermond 48:42
21 Paul Diederen 1963 Roermond 48:43
22 Gerry Green 1958 Swift 48:49
23 Joof Oosterbaan 1949 Swift 49:21
Vrec, Lange Cross (2)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Linda Arets 1974 Munstergeleen 41:58
2 Resian van Appeven 1971 Posterholt 55:12
M40, Lange Cross (6)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Leon Teeuwen 1966 Scopias 36:55
2 Fred Boonen 1967 Scopias 38:48
3 Ton van Loon 1966 Swift 39:04
4 Robert Boer 1965 Rotterdam Atletiek 40:47
5 Hoss Wilstra 1966 Lopersgroep Deurne 44:02
6 Ton Cranen 1965 AV Heythuysen 46:11
M45, Lange Cross (7)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bart Claessens 1964 Caesar 35:22
2 Jan vd Kerkhof 1961 Loopgroep Aart Stigter 37:41
3 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 37:45
4 Henry Verbugt 1962 Lopersgroep Deurne 39:14
5 Paul van Hameren 1961 Hoensbroek 41:15
6 Joep Vaes 1964 Swift 42:22
7 Jo Vestjens 1960 AV Heythuysen 44:52
M50, Lange Cross (6)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Niessen 1958 Swift 36:19
2 Paul Fergus 1957 Lopersgroep Deurne 36:46
3 Henk Flipsen 1957 AV Weert 38:13
4 John Vaessen 1955 Caesar 38:28
5 Adam Pyzio 1956 40:21
6 Evert Gommers 1959 Melick 43:44
M55, Lange Cross (3)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan vd Rijdt 1952 't Jasper Sport 41:58
2 Peter Adriaans 1950 HAC 43:30
3 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 43:58
M60, Lange Cross (6)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans Wouters 1949 HAC 44:05
2 Jan Melkert 1945 Lopersgroep Deurne 44:44
3 Lammert Visscher 1944 Swalmen 46:13
4 Wim Verstappen 1948 HAC 46:25
5 Piet Loverbosch 1937 Lopersgroep Deurne 48:42
6 Gerard Mooijekind 1939 Swift 53:38
MB, 3220m MA,MB (5)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kirsty Jacobi 1994 AVON 12:59
2 Pauliena Rooijakkers 1993 't Jasper Sport 13:04
3 Janique Sinnige 1994 AV Weert 13:38
4 Wenke Brouns 1993 AV Weert 13:54
5 Sandra van den Kerkhof 1994 AV Weert 15:40
MA, 3220m MA,MB (3)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Irene van den Berkmortel 1992 Lopersgroep Deurne 15:15
2 Ingrid Jaspers 1991 't Jasper Sport 16:53
3 Yvonne Jaspers 1991 't Jasper Sport 17:02
JC, 3220m MA,MB (8)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Milco Hahury 1995 Nijmegen Atletiek 11:38
2 Martin Flipsen 1996 AV Weert 11:47
3 Benjamin Weßling 1996 LAZ Mönchengladbach 12:08
4 Wouter Eyssen 1995 Scopias 12:54
5 Max Huth 1996 LAZ Mönchengladbach 12:59
6 Thom Giesberts 1995 Swift 13:51
7 Sjoerd Raijmakers 1995 't Jasper Sport 14:01
8 Fabian Buijzen 1995 Swift 15:12
MC, MC (2)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Steffi Geelen 1995 AV Weert 8:15
2 Noël van Selow 1993 Lopersgroep Deurne 9:26
JD, JD (8)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 8:03
2 Stan van Helmond 1998 Lopersgroep Deurne 8:21
3 Danny vd Berg 1997 Lopersgroep Deurne 8:57
4 Vincent Brouwers 1998 AV Weert 9:09
5 Ivo van Veldhuizen 1998 Swift 9:37
6 Wessel Raijmakers 1998 't Jasper Sport 10:01
7 Vincent Douw van der Krap 1997 't Jasper Sport 10:17
8 Maxime Mulders 1998 Scopias 11:58
MD, MD (10)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sanne Rijnders 1997 Lopersgroep Deurne 6:15
2 Lisan van Duppen 1998 Lopersgroep Deurne 6:28
3 Karlijn Koerts 1997 Swift 6:32
4 Josy Wichards 1998 LAZ Mönchengladbach 6:41
5 Anouk Maas 1997 Lopersgroep Deurne 7:05
6 Eni van Bree 1997 Lopersgroep Deurne 7:10
7 Amy Jussen 1998 Swift 7:34
8 Bibi Teeuwen 1997 Scopias 7:47
9 Karlijn Raijmakers 1997 't Jasper Sport 8:01
10 Truke Knelissen 1997 Swift 8:15
JPA, JPA (21)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mika Szlanina 1999 Scopias 6:17
2 Jan Ole Schneiders 1999 LAZ Mönchengladbach 6:19
3 Lars Mertens 1999 Nijmegen Atletiek 6:33
4 Jeffrey van Eijck 1999 HAC 6:36
5 Daan Verbakel 2000 HAC 7:02
6 Tom Willems 2000 HAC 7:13
7 Timon Hahury 1999 Scopias 7:29
8 Bram Mooren 1999 HAC 7:36
9 Niels Hendriks 2000 Scopias 7:36
10 Bodhi Selow 2000 Lopersgroep Deurne 7:37
11 Maarten van Emmerik 1999 Swift 7:43
12 Oussama Abassi 2000 Swift 7:52
13 Johan Crins 1999 Swift 7:57
14 Maarten van Aken 2000 Scopias 7:58
15 Lars Snijders 1999 Lopersgroep Deurne 8:00
16 Roy van Duijnhoven 1999 HAC 8:05
17 Remco Visser 2000 Scopias 8:11
18 Guus Heijnen 1999 AV Helden 8:15
19 Lars Teeuwen 1999 Scopias 8:17
20 Stijn Douw van der Krap 2000 't Jasper Sport 8:26
21 Pie Meuwissen 2000 Swift 8:43
MPA, MPA (18)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Antonia Seeberger 1999 OSC Waldniel 6:41
2 Chantal Maas 1999 Lopersgroep Deurne 6:46
3 Suzan Werps 1999 AV Weert 6:47
4 Jolina Schmitz 1999 LAZ Mönchengladbach 6:55
5 Vera Lurvink 1999 HAC 7:32
6 Hannah Cranen 2000 AV Heythuysen 7:33
7 Judith Verlaek 1999 AV Helden 7:40
8 Gaby Wijnhoven 2000 HAC 7:44
9 Paula Schneiders 2000 LAZ Mönchengladbach 7:59
10 Nicole Schellekens 1999 ATV Venray 8:02
11 Kyra Koerts 1999 Swift 8:13
12 Sarah Bopp 2000 Swift 8:17
13 Noa van Hees 2000 HAC 8:37
14 Loes Donders 1999 Swift 8:42
15 Sabine Boonen 2000 Scopias 8:44
16 Myrthe Huskes 1999 Scopias 8:45
17 Liesje Knelissen 2000 Swift 8:48
18 Dagmara Killaars 1999 Scopias 8:53
JPB, JPB (5)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Haico Boer 2001 Energie 6:49
2 Sam Horn 2001 Scopias 7:02
3 Pim Hendriks 2001 Scopias 8:24
4 Sander van den Beucken 2001 Scopias 8:25
5 Mickey Kwakkernaat 2001 Scopias 9:09
MPB, MPB (7)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Safae Lasri 2001 LAZ Mönchengladbach 7:09
2 Ethijl de Cock 2001 Genk 7:15
3 Anouk Roijackers 2001 Lopersgroep Deurne 8:01
4 Kim van Duijnhoven 2001 HAC 9:10
5 Kimmy Koerts 2001 Swift 9:15
6 Fabienne van den Hombergh 2001 Swift 9:34
7 Maud Donders 2001 Swift 9:34
MMP, Mini en Pup C (2)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lara Willems 2003 HAC 6:17
2 Silke Damen 2003 HAC 6:37
JMP, Mini en Pup C (3)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ewoud Boer 2003 Strijensas 5:55
2 Jeroen Visser 2003 Scopias 6:26
3 Kevin de Cock 2003 Genk 6:54
MPC, Mini en Pup C (5)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Chantal Schellekens 2002 ATV Venray 5:36
2 Chayenna Rouschop 2002 AVON 5:37
3 Noa Horn 2002 Scopias 5:54
4 Maxime Reijnen 2002 AV Heythuysen 6:00
5 Ella Meuwissen 2002 Swift 7:00
JPC, Mini en Pup C (6)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kjeld Dekker 2002 Scopias 5:17
2 Daan Mooren 2002 HAC 5:31
3 Fin van Hees 2002 HAC 5:34
4 Sjoerd van Rijn 2002 HAC 5:35
5 Jari Snijders 2002 Lopersgroep Deurne 5:40
6 Gabriel van Mierlo 2002 Swift 5:53