Neelder Veldloop


Uitslag Meinwegcross 2007

j7, Jeugdloop 1 (4)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Teun Kuijpers 1999 de Schakel 6:48
2 Jorn Kubbinga 2001 Achtbaan 7:18
3 Luc Schweitzer 2000 de Schakel 7:41
4 Bram Offerman 2002 Achtbaan 13:00
m7, Jeugdloop 1 (6)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sarah Bopp 2000 Aan de Roer 7:27
2 Guusje Packbier 2001 St. Hubertus 7:46
3 Sara Rey 2000 Aan de Roer 8:22
4 Bridget Sanders 2000 St. Hubertus 8:25
5 Marloe Stroeken 2001 Aan de Roer 8:55
6 Fabiënne van den Hombergh 2001 Swift Atletiek 10:09
j9, Jeugdloop 1 (17)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Giel van Asten 1998 Atletiek Maastricht 6:17
2 Stijn Luijben 1999 de Schakel 6:24
3 Bert van der Stelt 1998 de Brink 6:35
4 Kees Dings 1998 St. Alfonsus 6:37
5 Lars van Heugten 1998 Aan de Roer 6:40
6 Maarten van Emmerik 1999 Aan de Roer 6:48
7 Tom Morelissen 1999 Scopias 6:53
8 Maarten Takken 1999 AV Heythuysen 6:57
9 Gijs Rampart 1998 Steenenbrug 6:59
10 Sam Heijman 1998 Aan de Roer 7:01
11 Sem van Poll 1999 Swift Atletiek 7:01
12 Lex Donders 1999 Terschelling 7:02
13 Martijn Brentjens 1998 Swift Atletiek 7:15
14 Julian de Wit 1999 de Brink 7:31
15 Bruno Marx 1999 St. Hubertus 7:39
16 Cas van Poll 1999 Swift Atletiek 7:51
17 Noud van der Slick 1998 Beerensprong 8:04
m9, Jeugdloop 1 (9)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fenna Vintcent 1999 de Schakel 7:26
2 Maud Vergoossen 1998 Posterholt 7:32
3 Ilja Kubbinga 1999 Achtbaan 7:44
4 Florenske Bremmers 1998 Montesori 7:48
5 Sterre Offerman 1999 Achtbaan 7:54
6 Sara Offerman 1998 Achtbaan 8:04
7 Vivian Kurvers 1999 St. Hubertus 8:21
8 Loes Donders 1999 de Schakel 8:24
9 Julie Packbier 1999 St. Hubertus 8:25
Jo 11, Jeugdloop 1 (13)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Louis Roumen 1996 Steenenbrug 5:41
2 Ewout Vaes 1996 Swift Atletiek 5:45
3 Timo Kubbinga 1997 Achtbaan 6:02
4 Tim de Wit 1996 de Brink 6:09
5 Erdi Bodur 1997 de Brink 6:13
6 Robin Vergoossen 1995 Posterholt 6:15
7 Nicolaas Emmerik 1996 Aan de Roer 6:21
8 Mark de Jong 1996 Swalmen 6:25
9 Vic Metsemakers 1997 St. Hubertus 6:25
10 Daan Rampart 1996 Steenenbrug 6:41
11 Sjir Claessen 1996 Achtbaan 6:57
12 Simon van Gerwen 1997 St. Alfonsus 7:02
13 Siem Dings 1996 St. Alfonsus 7:06
Mei11, Jeugdloop 1 (10)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lou van Asten 1996 Atletiek Maastricht 6:07
2 Yuliette Sack 1996 Stapsteen 6:07
3 Karlijn Koerts 1997 Sint Odiliënberg 6:07
4 Stephanie Dierx 1996 Ankertje Kompass 6:22
5 Johanna d' Aumerie 1997 Stapsteen 6:50
6 Laura Rey 1996 Aan de Roer 6:58
7 Stella Nijenhuis 1997 Stapsteen 7:10
8 Ellen Burhenne 1997 Aan de Roer 7:38
9 Inge Stroeken 1997 Aan de Roer 7:50
10 Luca Bopp 1997 Aan de Roer 9:00
Jo 15, Jeugdloop 2 (9)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Droesen 1992 BC Schöndeln 9:59
2 Driek Sampers 1992 BC Schöndeln 11:01
3 Guido Klaassen 1993 BC Schöndeln 11:26
4 Pim Smits 1995 BC Broekhin 11:41
5 Daan Dings 1994 BC Schöndeln 11:45
6 Matthijs Gerwen 1993 BC Schöndeln 11:47
7 Guus Jenniskens 1993 BC Broekhin 12:06
8 Lauriek Bremmers 1996 Roermond 12:14
9 Victor van Gerwen 1995 BC Schöndeln 12:36
Man, Lange Cross (7)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marco Gielen 1970 Scopias 35:12
2 John van Bussel 1975 Baarlo 38:36
3 Jan-Willem Housmans 1979 Echt 39:50
4 Myron Driessen 1991 Roermond 48:23
5 Arthur Beckers 1979 Roermond 51:29
6 Paul de Winden 1969 Swift Atletiek 52:40
7 Jack Erdmann 1969 Linne 58:59
M40, Lange Cross (22)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nico Hamers 1963 STB 37:14
2 Fons de Bie 1963 Loopservice.nl 40:37
3 Jan van de Kerkhof 1961 AV Weert 40:54
4 Eberson 1966 Roosteren 41:44
5 Ton van Loon 1966 Swift Atletiek 42:42
6 Jean Hendriks 1959 Venlo 43:47
7 Rene Bastiaens 1958 Stein 43:49
8 Hans Schipper 1967 Swift Atletiek 44:08
9 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 44:42
10 Frans Beckers 1958 Weddingstedt 47:47
11 Hans Schroots 1965 Roermond 48:45
12 Evert Gommers 1959 Melick 50:04
13 Nies Danny 1967 Kinrooi (Belgie) 50:22
14 Jan Cretskens 1966 Kinrooi (Belgie) 50:35
15 Pieter Rampart 1963 Roermond 51:33
16 M. Soree 1959 Scopias 52:01
17 Johan Feddema 1959 Melick 52:38
18 Ruud Bremmers 1962 Roermond 53:01
19 Cor van de Vorst 1962 Swift Atletiek 53:26
20 Frans Derks 1959 LG Posterholt 54:32
21 Robert Bopp 1966 Swift Atletiek 55:21
22 Jaos van den Broek 1965 Herkenbosch 59:54
M50, Lange Cross (20)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 John Vaessen 1955 Caesar 40:14
2 Rene Broens 1955 Echt 43:45
3 Herman van Kempen 1947 Echt 45:14
4 Ton Rückert 1954 Scopias 49:03
5 Bert Schuren 1947 Swift Atletiek 50:51
6 Lammert Visscher 1944 Swalmen 50:52
7 Leo de Jong 1956 Scopias 51:54
8 Huub Amendt 1950 Swift Atletiek 51:58
9 Will van de Wauw 1949 Urmond 52:11
10 Han Kessels 1956 Roermond 53:08
11 Jan Talmon 1948 Swift Atletiek 53:20
12 Twan Madou 1952 Swift Atletiek 54:07
13 Michel Grijseels 1950 Scopias 54:14
14 Harry Hamers 1954 Simpelveld 54:46
15 Hans Oostindiën 1946 BAV 54:59
16 Loek Zijlstra 1952 Swift Atletiek 55:36
17 Herman van Buggenum 1949 Echt 55:52
18 Jos Jentjens 1953 Swift Atletiek 56:43
19 Jac Dings 1947 Swift Atletiek 59:07
20 Frank Bouts 1945 Swift Atletiek 1:00:21
Vrouw, Lange Cross (9)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Inge van Bergen 1972 Sittard 42:04
2 Pauline Houtackers 1964 Swalmen 55:13
3 Nancy Ngamelubun-Kees 1970 Swift Atletiek 55:14
4 Hans Faassen 1954 Scopias 57:38
5 Mey Ying Tio-Than 1962 Scopias 57:45
6 Ingrid Beckers 1977 Herten 59:04
7 Jacqueline Rampart 1961 Venlo 1:00:32
8 A. Clouts 1961 LG Posterholt 1:08:17
9 Els Derks 1962 LG Posterholt 1:08:17
Man, Korte Cross (12)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jeroen Hommelberg 1981 Swift Atletiek 18:53
2 Paul Konings 1987 Unitas 20:39
3 Job Dusch 1981 Reuver 21:02
4 Rob Janssen 1981 AV Weert 21:42
5 Ron Stroeken 1973 Reuver 22:02
6 Roy Babic 1980 Swift Atletiek 22:12
7 Levent Kurdas 1980 Swift Atletiek 24:39
8 Bert Morelissen 1968 Tegelen 25:42
9 Pim Vullers 1986 Reuver 26:34
10 Dennis Schoeren 1983 Scopias 26:52
11 Tim Mast 1990 Swift Atletiek 28:17
12 Iris Orelissen 1968 Tegelen 29:02
M40, Korte Cross (15)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Peter Huls 1958 Nijmegen 19:42
2 Frans Hool 1965 AVON 20:19
3 Ton van Buren 1961 Velden 21:10
4 Peter Wijnands 1960 Swift Atletiek 23:04
5 John Geraearts 1959 Veteranen Nederland 23:53
6 Ricardo Rey 1967 Herten 23:54
7 Gerd van der Slik 1963 Herkenbosch 24:18
8 Bert Vergoossen 1965 LG Posterholt 24:47
9 Peter Hoeben 1963 Swift Atletiek 25:07
10 Wilfred Klaassen 1961 Swift Atletiek 25:50
11 Luuk Kurvers 1961 Swift Atletiek 26:55
12 Eric van Gerwen 1961 Roermond 26:59
13 Pieter Knelissen 1962 Swift Atletiek 27:08
14 Leon Puts 1967 LG Posterholt 27:09
15 Theo Bremmers 1961 Swift Atletiek 28:36
M50, Korte Cross (5)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 21:28
2 Geert Janssen 1952 Tegelen 26:34
3 Collaris 1952 STB 27:04
4 John Stroeken 1956 Swift Atletiek 29:09
5 Jan Vullers 1956 Reuver 29:40
Vrouw, Korte Cross (4)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Myrella Vlenterie 1988 NSAV 't Haasje 25:50
2 Kristel Baaten 1981 Swift Atletiek 26:56
3 Olga Sampers 1989 Swift Atletiek 27:10
4 Loes Smeets 1986 Swift Atletiek 28:16
V35, Korte Cross (9)
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hannie de Caluwe 1962 Swift Atletiek 24:17
2 Jeanette Vlenterie 1959 Velden 24:51
3 Suzan Schweitzer 1970 Swift Atletiek 25:04
4 Mai Rey 1965 Herten 27:00
5 Lianne Stroeken 1966 Herten 29:09
6 Lily-Anne Smeets 1966 Swift Atletiek 29:12
7 Mireille Wulf 1970 Beesel 29:34
8 Marjan Schmitz 1960 Swift Atletiek 36:09
9 Mieke van Heugten 1965 Swift Atletiek 37:14